همکاری موسسه رها با بیش از 10 مرکز درمانی اصلی شهر شیراز برای اسکان بیماران غیر بومی و خانواده آنان از ابتدای دی ماه 98 آغاز شد

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۱۰/۰۱

با توجه به اینکه شیراز به عنوان مرکز استان فارس از دیرباز دارای مراکز درمانی تخصصی و فوق تخصصی معتبر و همچنین پزشکان و متخصصان حاذق و زبر دست است. به همین منظور همیشه پذیرای مهمانان و خانوادهایشان بوده است که برای امر درمان به این شهر عظیمت چند روزه می کنند.

موسسه رها با توجه به اینکه پایلوت جدول جریان بیماران غیر بومی را با یک نگاه علمی به منظور بررسی دقیق سیر جریان بیمار غیر بومی از بهورزان دهستان تا مراکز درمانی پایتخت دارد،  همکاری خود را با بیش از 10 مرکز درمانی مهم شیراز از جمله مراکز درمانی نمازی، شهید فقیهی، شهید بهشتی، شهید چمران، شهید رجایی، علی اصغر، شهید دستغیب، امیر، انستیتو کانسر پردیس، خلیلی، زینبیه ، قلب الزهرا (س) از ابتدای دی ماه 1398 آغاز کرد.

این طرح پایلوت با آموزش مددکاران محترم اجتماعی مراکز درمانی فوق الذکر و ایجاد سطح دستطرسی از یک طرف و عقد قرارداد، آموزش و ایجاد سطح دسترسی برای  بیش از 10 مرکز اقامتی شیراز آغاز شد.

بعد از اجرای موفق طرح پایلوت شیراز، موسسه رها با نگاهی بلند مدت شیراز  را به عنوان قطب درمان در نظر گرفته است که انشالله بتواند با توسعه همکاری مددکاران محترم اجتماعی مراکز درمانی  و مراکز اقامتی به شهرها و حتی استان های همجوار خود از جمله خوزستان ، کهکیلویه و بویر احمد و پهنه جنوبی کشور امکان ارایه خدمات اسکان، حمل و نقل و تغذیه را برای بیماران غیر بومی و خانواده آنان فراهم کند. 

 


اخبار مرتبط

ششمین نشست مشترک نهادها وموسسات ذی‌ربط در زمینه سامان‌دهی و راه‌اندازی همراه‌سراهای سراسر کشور برگزار شد

به گزارش وبدا، این نشست به منظور ارائه گزارش سامان‌دهی وضعیت همراه‌سراها توسط موسسه خیریه "رها" با محوریت معرفی سامانه همراه‌سرای آنلاین، گزارش پروژه‌های عمرانی...
  • ۱۳۹۸/۰۲/۱۴