دومین نشست آموزشی توجیهی مددکاران اجتماعی برای استفاده از سامانه رها

تاریخ انتشار: ۱۳۹۷/۱۰/۱۸

دومین نشست مشترک آموزشی توجیهی مددکاران اجتماعی ۱۹ بیمارستان سطح تهران مرتبط با استفاده از سامانه رها در پوشش‌دهی همراهان بیمار برگزار شد.

به گزارش پایگاه معاونت اجتماعی وزارت بهداشت؛ این نشست در تاریخ ۱۸/۱۰/۹۷ با حضور یاسر هاشمی مدیرعامل موسسه خیریه رها و تیم اجرایی همراه، دکتر جوادی، مشاور معاون اجتماعی و رییس اداره مددکاری، یونسی رییس اداره امور خیرین، مسولین مددکاری دانشگاه‌های علوم‌پزشکی تهران، شهید بهشتی و دانشگاه علوم‌بهزیستی، کارشناسان اداره مددکاری و اداره خیرین وزارت بهداشت و تعداد ۱۹ نفر از مددکاران اجتماعی، پایلوت طرح «ساماندهی وضعیت همراهان بیمار با استفاده از ظرفیت هتل‌ها و مهمانسراهای سطح تهران» با مدیریت موسسه خیریه رها و همکاری مشترک معاونت اجتماعی وزارت در حال اجرا است، حضور داشتند.

دومین نشست در راستای ارزیابی روند اجرای طرح، بررسی نقاط قوت و چالش‌های اجرایی برگزار شد.

هاشمی مدیرعامل موسسه خیریه رها، ضمن قدردانی از پیگیری مستمر حوزه معاونت اجتماعی در اجرای این طرح، اظهار امیدواری کرد که تا سه ماهه اول سال ۹۸ بتوانند از ظرفیت ۱۰۰% هتل‌ها و مهمانسراهای سطح تهران برای ساماندهی و اجرای کامل طرح استفاده کنند.

دکتر جوادی تاکید کرد: هدف از اجرای طرح فراهم کردن شرایطی است که درد و آلام بیمار و همراهان  از شرایطی که در آن هستند کاهش یابد و همکاری در اجرای طرح را افتخاری برای وزارت بهداشت دانست.


اخبار مرتبط

ششمین نشست مشترک نهادها وموسسات ذی‌ربط در زمینه سامان‌دهی و راه‌اندازی همراه‌سراهای سراسر کشور برگزار شد

به گزارش وبدا، این نشست به منظور ارائه گزارش سامان‌دهی وضعیت همراه‌سراها توسط موسسه خیریه "رها" با محوریت معرفی سامانه همراه‌سرای آنلاین، گزارش پروژه‌های عمرانی...
  • ۱۳۹۸/۰۲/۱۴