افتتاح همراه سرای اختصاصی بیماران سرطانی مهیار

تاریخ انتشار: ۱۳۹۸/۰۵/۱۰

موسسه خیریه مهیار  در جهت انجام امور خيريه در زمينه‌هاي پيشگيري، درمان، حمايت و نگهداري از مبتلايان به سرطان و خانواده‌هاي آنان و همكاري با مؤسسات و نهادهاي مرتبط كه موضوع فعاليت موسسه مي باشد، با مشارکت موسسه رها و خیرین محترم توانست محلی را برای اسکان بیماران و همراهان آن ها در تهران به آدرس شیخ بهایی شمالی - میدان پیروزان - خیابان پیروزان - پلاک 10 تامین کند.

در این مراسم که با خیر مقدم مدیریت موسسه مهیار سرکار خانم افشار شروع شد و در ادامه با سخنرانی جناب آقای شاکری مدیرعامل مهیار ادامه یافت ، مهندس هاشمی یکی از اهداف رها را توانمند سازی دیگر موسسات خیریه است که در زمینه اسکان اقدام به فعالیت نموده اند.

در ادامه این مراسم مهندس هاشمی طرحی را با عنوان «رهایار»  ارایه کردند که در این طرح مردم می توانند در ارایه اسکان مشارکت کنند و  نوید افتتاح یک همراه سرای «رهایار» در جنوب تهران مخصوص بیمارستان ها و مراکز درمانی این منطقه نظیر بیمارستان های : لقمان، رازی، فارابی، سینا و ... را دادند.

گزارش تصویری این مراسم به صورت زیر می باشد.

موسسه رها

 

 

 

 


اخبار مرتبط

ششمین نشست مشترک نهادها وموسسات ذی‌ربط در زمینه سامان‌دهی و راه‌اندازی همراه‌سراهای سراسر کشور برگزار شد

به گزارش وبدا، این نشست به منظور ارائه گزارش سامان‌دهی وضعیت همراه‌سراها توسط موسسه خیریه "رها" با محوریت معرفی سامانه همراه‌سرای آنلاین، گزارش پروژه‌های عمرانی...
  • ۱۳۹۸/۰۲/۱۴